Nagroda od YouTuba za 100 tys. subskrybentów

"Właśnie odebraliśmy pocztę, a w niej czekała przesyłka ze Stanów Zjednoczonych, prosto z centrali YouTube. W gratulacyjnym liście podpisanym przez Susan Wojcicki podziękowano nam za aktywność na serwisie, a do listu dołączono bardzo piękną plakietę, która potwierdza, że 100 tys. ludzi subskrybuje, ogląda i jest z nami i naszymi działaniami na kanale Kręciołatv.

Zaczynaliśmy nieśmiało kilka lat temu, dzieląc się z Wami muzyką, wiadomościami, rozmowami i wydarzeniami. Cieszyliśmy się, że za zgodą artystów możemy Wam na gorąco prezentować koncertowe wydarzenia z naszego Najpiękniejszego Festiwalu Świata, pokazywać tworzone przez nas reportaże, wiadomości, transmisje na żywo. Dzisiaj nasza aktywność to bardzo wiele tematów toczących się wokół Fundacji WOŚP i to przede wszystkim Wy, dla których te newsy są ważne, istotne i godne obejrzenia. Udowadniacie to liczbą wyświetleń, to ponad 150 milionów!

Dziękujemy i informujemy Susan Wojcicki, że już nie 100 tys. a prawie 160 tys. obserwujących jest na naszym kanale. Regulamin mówi, że na kolejną plakietę możemy liczyć, gdy stałych odbiorców będzie milion. No to zaczynamy liczyć "

Jurek Owsiak

Liczymy na WAS! Kanał Kręcioły możecie subskrybować tu: https://www.youtube.com/kreciolatv