Organizujesz Domówkę? Zaprezentuj, jak wspaniale się podczas niej bawisz!

27. Pol'and'Rock Festival zagra na Lotnisku Makowice - Płoty w dniach 29-31 lipca 2021 r. oraz wszędzie tam gdzie zorganizujecie swoją domówkę i będziecie wspólnie oglądać transmisję ONLINE.

Organizujesz Domówkę? Zaprezentuj, jak wspaniale się podczas niej bawisz! Pozdrów swoich znajomych! Nagraj swoje emocje i przyślij je do nas. Czekamy na wasze materiały wideo. Najciekawsze wyświetlimy podczas transmisji LIVE z festiwalu.

Wyślijcie nam pozdrowienia dla przyjaciół, dla rodziców czy dla kogo tylko chcecie. Prześlijcie do nas swoje opowieści o organizowanych przez Was domówkach - nie ważne, czy spędzanych na działce z przyjaciółmi, czy kameralnie w domu. Pokażcie nam, jak się bawicie!

W Kręcioła.TV czekamy na Wasze materiały wideo, które na pewno będą wesołe. Najciekawsze wyświetlimy podczas transmisji LIVE z festiwalu.Wideo wysyłajcie na adres: [email protected] lub za pośrednictwem platformy WeTransfer *. Pochwalcie się, jak wspaniale bawicie się razem z nami.

*Wysyłając materiał potwierdzacie, że macie zgodę na jego wykorzystanie, że osoby na nim się znajdujące wyraziły zgodę na emisję materiału, że my możemy go wyświetlać wszędzie (Facebook, YouTube, Twitch, Player.pl), możemy też go skracać i montować, a także dodawać do innych materiałów