29. Pol'and'Rock Festival - zapisz jego datę w kalendarzu!

Podczas zakończenia 28 edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata Jurek Owsiak ogłosił kiedy spotkamy się na kolejnym Pol'and'Rock Festival! Z kim z Was zobaczymy się na lotnisku Czaplinek - Broczyno 3, 4 i 5 sierpnia 2023 roku? 

 

Dołącz do wydarzenia 29. Pol'and'Rock Festival

 

Zakończenie Pol'and'Rock Festival to zawsze bardzo wzruszający moment. W tym roku, tradycyjnie, dobrze znany wszystkim uczestnikom Festiwalu utwór "Z tylu chmur" wykonał Piotr Bukartyk wraz z festiwalowiczami - uczestnikami jego warsztatów wokalnych, które przez trzy dni odbywały się na Akademii Sztuk Przepięknych. Następnie Jurek Owsiak w pięknych słowach podziękował wszystkim obecnym oraz organizatorom Festiwalu i zaprosił na przyszłoroczną edycję wydarzenia, która odbędzie się 3, 4 i 5 sierpnia 2023 roku.

Przyszłoroczny Najpiękniejszy Festiwal Świata również, po raz drugi, zagra na lotnisku Czaplinek - Broczyno w powiecie drawskim w województwie zachodniopomorskim. Miasto Czaplinek położone jest między jeziorami Drawsko i Czaplino, w ogległości około 125 kilometrów od Szczecina, 95 kilometrów od Koszalina i 65 kilometrów od Piły.

Już teraz zapraszamy Was już wszystkich na 29. Pol'and'Rock Festival! Do zobaczenia!

Duża Scena podczas zakończenia 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski

Duża Scena podczas zakończenia 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski