Kwiat Jabłoni na Pol'and'Rock Festival - zobacz koncert w całości!

Kwiat Jabłoni i organizatorzy Pol’and’rock Festival przygotowali niespodziankę dla wszystkich fanów! Długo wyczekiwany i niezwykły koncert zespołu z tegorocznej imprezy będzie do obejrzenia w całości na kanale KręciołaTV już 6 grudnia od godziny 19:00.

 

Gdy Kasia i Jacek wraz z zespołem wychodzili w 2019 roku na Małą Scenę (tylko z nazwy) jako laureaci wrocławskich eliminacji, nikt chyba nie spodziewał się, jak dalej potoczy się ta historia. A potoczyła się w zjawiskowym stylu, bo Kwiat Jabłoni za swój występ otrzymał nagrodę publiczności - Złotego Bączka. Pandemia jednak pokrzyżowała wiele planów i prawdziwy odbiór wyróżnienia i występ na Dużej Scenie mógł odbyć się dopiero trzy lata później. Zespół w międzyczasie wydał nowy album oraz zyskał jeszcze większą popularność.

 

Koncert, który odbył się 4 sierpnia, wypełniony był utworami z albumów „Niemożliwe” oraz „Mogło być nic”. Specjalnie na ten wieczór skład instrumentalny został powiększony o sekcję dętą. Publikacja występu z 28. Pol’and’Rock Festival to ostatni akcent i pewnego rodzaju kropka nad i w historii ostatniego wydawnictwa Kwiatu Jabłoni. Teraz muzycy rozpoczynają pracę nad nową muzyką.

 

Patroni medialni koncertu: Onet.pl i Kręcioła.TV
Organizator Koncertu: Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  i Złoty Melon sp. z o.o.
Produkcja projektu: Złoty Melon SP. z o.o.