PULL THE WIRE live POL’AND’ROCK 2022
 CD / STREAMING /YOUTUBE już dostępna w sieci!

Pull The Wire prezentuje pierwszy w swoim dorobku album koncertowy. Materiał został zarejestrowany podczas ubiegłorocznego festiwalu Pol’and’Rock i zawiera największe przeboje podsumowujące całą dotychczasową karierę zespołu.

Historia Pull The Wire pisze się na nowo od wydania w 2021 roku płyty „Życie to Western“. Rozpoznawalny w kręgach rockowych zespół, promując swój najnowszy album, zagrał na największych scenach festiwalowych w kraju (m.in. Pol'and'Rock, Jarocin, CieszFanów) oraz został zaproszony 
na dwa koncerty z międzynarodowymi gwiazdami Billy Talent (Kanada) oraz Rise Against (USA).
Wysokie wyniki słuchalności i rzesza fanów to efekt wielu lat ciężkiej pracy, dobrych tekstów, chwytliwych melodii i energicznych koncertów. Takich jak ten przed wami. Koncert życia zespołu zarejestrowany na Pol'and'Rock Festival, dostępny jest w formacie CD oraz najpopularniejszych portalach streamingowych, w tym Spotify i YouTube. Album można nabyć na stronie zespołu (https://sklep.pullthewire.pl/) oraz w dobrych sklepach muzycznych.

Wydawnictwo pochodzi z katalogu Złotego Melona, Fundacji WOŚP, największego wydawcy 
i producenta płyt oraz nagrań live w Polsce.

„To był nasz najlepszy występ na żywo” – mówi Marszal, lider zespołu. – „Namiot, pod którym występowaliśmy, pękał w szwach. Tak pozytywny odbiór publiczności przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, a energia i atmosfera tamtego wieczoru aż kipi z tego wydawnictwa. To piękna pamiątka dla nas i dla wszystkich którzy tam byli, oraz okazja do nadrobienia zaległości dla nieobecnych.”

Zespół pracuje obecnie nad nowymi nagraniami studyjnymi, zapowiada trasę koncertową po klubach 
i festiwalach, jest nominowany do nagrody publiczności Pol’and’Rock festiwalu - „Złotego Bączka”. Zwycięstwo w konkursie pozwoli im na występ na głównej scenie w tym roku.


 

SKŁAD ZESPOŁU:
Paweł ‘Marszal’ Marszałek - wokal, gitara, teksty
Adam ‘Micro’ Marszałek - bas, chórki
Daniel ‘Koziar’ Koźbiał - gitara, chórki
Marek Adamek - perkusjaCHAPTER LIST:
1. Intro
2. Papieros
3. Chodź na Studia
4. Zgniły Polski Rock’n’Roll
5. Okręt
6. Opresja
7. Market SKA
8. Noc w czerwonym mieście
9. Życie w trasie
10. Mój przyjacielu
11. Sztuka przemijania
12. Psychopata
13. Iluzja
14. Zostaw mnie
15. Kapslami w Niebo
16. Życie to Western
17. Twarze Ludzi

Patroni Medialni:
Antyradio
Kręcioła.TV

Management:
Qltur Generator

www.pullthewire.pl