Muzyka

Budka Suflera - Jolka, Jolka - 20. Przystanek Woodstock
30.08.2014

31 sierpnia 1980 r. 34 lata temu o godzinie 16 podpisano porozumienia sierpniowe. Z tej okazji mamy dla Was niezwykłą piosenkę - słuchajcie, oglądajcie, śpiewajcie i posłuchajcie jak Jurek motywuje wybór właśnie tego utworu.

 

Żeby pobrać piosenkę wystarczy kliknąć “download” na tej stronie. Plik jest wysokiej jakości, więc może to chwilę potrwać.

 

Budka Suflera to polski zespół rockowy, najdłużej działająca bez przerwy grupa muzyczna na polskim rynku. Początek oficjalnej profesjonalnej kariery to rok 1974 rok. W tym roku zespół obchodzić będzie swoje 40 lecie istnienia i jednocześnie będzie to też ostatni rok działalności tak zasłużonego dla polskiej muzyki rockowej zespołu.

 

Na woodstockowym koncercie zespół zaprezentował to, co lubi grać najbardziej i to do czego z przyjemnością sięga pamięcią, czyli utwory z pierwszego historycznego już albumu "Cień Wielkiej Góry". Pomimo tylu lat czynnej działalności na scenie nadal zachowali rockową moc z czasów młodości - teraz możecie to zobaczyć na własne oczy i poczuć raz jeszcze jak pięknie było na 20. Przystanku Woodstock.