Vlog Jurka

Jurek o kolejnej gwieździe 21. Przystanku Woodstock i terminach Eliminacji
19.03.2015

Jurek znów nadaje z radiowej Trójki, dziękuje wszystkim za piękne maile w sprawie uratowanego wcześniaka w Legnicy i przypomina o 1% dla WOŚP. W tym roku celem zbiórki jest zakup rezonansu magnetycznego dla Instytutu „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.

W blogu powie również o kolejnym zespole, który wystąpi na 21. Przystanku Woodstock. Będzie to Afro Celt Sound System i zapowiada się niesamowite widowisko. Poda też terminy i miasta w których odbędą się Eliminacji do Przystanku Woodstock (więcej informacji znajdziecie tu: http://kreciola.tv/news/show/1699)

I pamiętajcie o:
- 2xCD Zmaza i The Bill już jest dostępne w SiemaShop i dobrych sklepach muzycznych
- woodstockowych aukcjach, gdzie możecie wylicytować m.in. oglądanie koncertu ulubionej kapeli z Dużej Sceny, przejażdżkę quadem po wodstockowym polu i wiele unikatowych gadżetów, zajrzyjcie: http://bit.ly/1L1sVO5
- tylko do końca marca trwa pierwszy etap walki o Złotego Bączka. Najnowsze notowania znajdziecie na Kreciola.TV, a głosy cały czas możecie oddawać za pośrednictwem specjalnie przygotowanej aplikacji w serwisie Facebook.