Muzyka

LemON - Full Moon [Official Music Video]
19.08.2017

LemON – Full Moon (Official Music Video) Utwór „Full Moon” pochodzi z albumu „Tu”! Teledysk został zarejestrowany podczas festiwalu Przystanek Woodstock 2017r.

Igor Herbut o Full Moon: 
Pamiętam jeden z moich pierwszych poważniejszych wypadków samochodowych, Strasznie lało, nie jechaliśmy szybko. Nagle zobaczyliśmy przed sobą ciężarówkę, która postanowiła gwałtownie skręcić w lewo, trzeba było działać szybko. Siedziałem za kierowcą, a ten postanowił przycisnąć hamulce z całych sił, niestety one nie odbiły, zostały wciśnięte maksymalnie i nie odbiły. Po mokrej nawierzchni po prostu sunęliśmy bezwładnie, nie można było nic zrobić.  
Wtedy po raz pierwszy poczułem i doświadczyłem tego czegoś o czym się mówi, że świat nagle zwalnia, miałem wrażenie, że mogę wyjść z samochodu obejść go dwa razy i wejść z powrotem. Wbiliśmy się pod belkę z tyłu naczepy TIR-a, na szczęście nic nam się nie stało. Pamiętając to zdarzenie, postanowiłam opisać i zapisać to po części w utworze ,,Full Moon", w odniesieniu do sytuacji, które spotykają wielu z nas.
Bo co jeśli jest tak, że wszyscy umieramy w tej chwili, a czas tak zwolnił że obecnie przeżywamy ten moment, w którym całe życie przelatuje nam przed oczami?


Pobierz lub posłuchaj: https://wmg.lnk.to/LemONTu 
Facebook: https://www.facebook.com/band.lemon/ 
Zamów płytę z autografami: https://sklep.lem-on.pl 
Empik: http://www.empik.com/tu-lemon,p113916... 

Muzyka: Igor Herbut, Piotrek “Rubens” Rubik 
Tekst: Igor Herbut
Produkcja: LemON
Mix kreatywny/mastering: Marcin Gajko


Koncept: LemON, Beata Wrona, Jarek Tokarski
Reżyseria: Jarek Tokarski
Scenariusz: Beata Wrona, Magda Mendakiewicz
Reżyseria obrazu: Jarek Tokarski
Kamery: Jarek Tokarski, Filip Kożusznik
Montaż i kolor korekcja: Jarek Tokarski
Produkcja: Jake Vision

Wystąpili:
Igor Herbut, Piotr Kołacz, Piotr Walicki, Tomasz"Harry" Waldowski, Piotr "Rubens" Rubik, Piotr "Sawker" Sawicki, Tomasz Sierotko, Sebastian "Miniu" Jachacz, Marcin "Mały" Górecki, Arkadiusz Tokaj, Małgorzata Dacko, Beata Wrona, Magda Mendakiewicz, dobrzy ludzie