Pokojowy Patrol

Szkolimy przyszłych wolontariuszy! (Szadowo - Młyn, 23-25.02.2018)
28.02.2018

Pierwsze w tym roku szkolenie dla przyszłych wolontariuszy Pokojowego Patrolu i jednocześnie pierwsze od kilku sezonów prawdziwie zimowe spotkanie w Centrum Wolontariatu Fundacji WOŚP.
 
Przyjechało do nas 27 osób zdecydowanych na podjęcie współpracy z Orkiestrą. Szkolenie mimo minusowych temperatur upłynęło w gorącej atmosferze. Przeciwności pogodowe nie były w stanie zatrzymać tej wyjątkowej i niesamowicie energetycznej ekipy w dążeniu do celu, którym było przygotowanie do działania w czasie wydarzeń organizowanych przez WOŚP.
 
W ciągu 72 godzin poznaliśmy się i nauczyliśmy współpracy. Nie zabrało okazji do nauki pierwszej pomocy czy zdobywania wiedzy o bezpieczeństwie imprez masowych.
Opuszczając Szadowo – Młyn wiedzieliśmy, że był to dobrze wykorzystany czas, a nowe umiejętności przydadzą się nie tylko podczas Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ale również na co dzień.
 
Jeśli podoba Ci się to co robimy to nie zwlekaj – zgłoś się na szkolenie w dniach 23-25.03.2018 r. i rozpocznij swoją przygodę z wolontariatem Fundacji WOŚP. Wystarczy wejść na stronę https://patrol.wosp.org.pl.

Satysfakcja gwarantowana - warto to zrobić!