Vlog Jurka

Podglądamy tłoczenie płyt winylowych + dobre wieści z UPS
18.11.2015

Bloga zaczynamy od wizyty w GM Records, gdzie podglądaliśmy jak produkowane są płyty winylowe. Coś niesamowitego! To właśnie stamtąd niedługo wyjedzie limitowana seria płyt Budki Suflera (premiera 30 listopada).

Na chwilę wrócimy do tematu płyt tradycyjnych - 20 listopada premiera DVD/CD Urszula Woodstock 2015, ale już teraz możecie nabyć ją w SiemaShop. Dzisiaj przedpremierowo zobaczymy cały koncertu w NInA.

Chwilę po 22:00 słyszymy się Sie Kręci. Wielkimi krokami zbliża się dwusetna audycja, którą Wy będziecie tworzyć! Przyślijcie na [email protected] maksymalnie 10 propozycji utworów, które usłyszeliście w naszej audycji i chcielibyście, by wybrzmiały raz jeszcze!

Kolejny raz odbywa się akcja „Pierwsza pomoc - to dziecinnie proste! Dziś spotkać mogliście nas na dworcach: Kościan, Zielona Góra, Lublin, Tczew, Opole, Radomsko, Iława, Rzeszów, Warszawa, Bielsko - Biała.

Jutro na naszym kanale na YouTube puścimy retransmisję koncertu Illusion - nie może Was zabraknąć przed ekranami monitorów!

Posłuchajcie ile już mamy zarejestrowanych sztabów (www.sztaby.wosp.org.pl) oraz jak idą zapisy do biegu „Policz się z cukrzycą” (www.bieg.wosp.org.pl)

A na koniec będzie o 45 tyś. dolarach przekazanych przez przedstawicieli UPS Fundacji WOŚP!