Vlog Jurka

Znaczek na Finał WOŚP + trzeci dzień negocjacji na Konkursie Ofert
25.11.2015

Jesteśmy z Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych gdzie podglądamy jak będzie wyglądał znaczek od Poczty Polskiej stworzony specjalnie z okazji 24. Finał WOŚP. Już 5 stycznia trafi do sprzedaży.

Dzisiaj trzeci dzień negocjacji w ramach 43. Konkursu Ofert Fundacji WOŚP. Za pieniądze z 23. Finału kupujemy sprzęt dla wyspecjalizowanych oddziałów pediatrycznych. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.wosp.org.pl

Zapraszamy na retransmisję koncertu Floggin Molly - widzimy się jutro (26.11) o godzinie 18:00 na naszym kanale na YouTube.

A jeszcze dzisiaj słyszymy się w radiowej Trójce podczas kolejnej audycji Sie Kręci. Jak wiecie, wielkimi krokami zbliża się jej dwusetny numer. Z tej okazji chcemy, żebyście ją z nami współtworzyli - przeczytajcie szczegóły: http://kreciola.tv/news/show/2024