Vlog Jurka

Sztab Targówek wieści niesie...
02.02.2016

W dzisiejszym blogu dużo, dużo wieści! Zaczynamy finałowymi, pozytywnymi informacjami prosto od Sztabu Targówek, który miał swój duży wkład w 24. Finał WOŚP - posłuchajcie. Pamiętajcie, że liczenie pieniędzy cały czas trwa i ostateczną uzbieraną przez wszystkich sumę poznamy 8 marca.

Muzycznie na Kręciole zespół People of the Haze, który na Przystanek Woodstock dostał się dzięki eliminacjom. A do tegorocznej edycji eliminacji cały czas można się zgłaszać - na płyty czekamy do 12 lutego!

Po raz pierwszy organizujemy Eliminacje do Przystanku Woodstock również w czeskiej Pradze. Eliminacje te skierowane są do zespołów z Czech, Słowacji i Węgier. Szczegóły znajdziecie tu: http://kreciola.tv/news/show/2116

Wracamy z cyklem retransmisji na Kręcioła.TV - już dzisiaj puścimy spotkanie z prof. Zbigniewem Lwem - Starowiczem, a w czwartek zapraszamy na koncert zespołu Dżemu z Woodstock 2004! Wszystkie live do obejrzenia na naszym YT.

A jutro słyszymy się w radiowej Trójce. Mimo, że audycja puszczona będzie z puszki, to nie martwcie się - będzie  jak na żywo!

Pamiętajcie o konkursie książkowym. To już ostatnia szansa na przesłanie nam swoich wspomnień związanych z koncertem zespołu Dżem.