Vlog Jurka

Środa pełna wieści!
30.03.2016

Jurek bloguje prosto z serca naszej siedziby na Dominikańskiej - to właśnie tu, w ścisłym gronie zapadają najważniejsze decyzje dotyczące Fundacji. Dzisiaj usłyszycie zapowiedzi dotyczące najbliższej audycji Sie Kręci i zaproszenia na zbliżające się wydarzenia.

Jutro, o 18.00 koniecznie wpadnijcie na Kręcioła.Tv, by wspólnie z nami posłuchać koncertu Voo Voo zarejestrowanego podczas 16. Przystanku Woodstock. Przy okazji bardzo dziękujemy, że tak licznie, wspólnie z nami wspominaliście ks. Jana Kaczkowskiego. Przypominamy, że całość spotkania jest udostępniona na naszej stronie Kręcioła.Tv. Znajdziecie je TUTAJ

Ponadto Jurek już teraz zapowiada i zaprasza na retransmisję koncertu Hey z 2004 roku, który w całości będziecie mogli zobaczyć w Kino Polska Muzyka już 7 kwietnia o godzinie 22:00.

Pamiętajcie też, że ruszyły szkolenia Pokojowego Patrolu. Już w ten weekend do naszego ośrodka Szadowo - Młyn przyjedzie duża ekipa ludzi, którzy chcą przeżyć przygodę w „czerwonej koszulce”. Kolejne terminy szkoleń to 22 - 24 kwietnia i 6 - 8 maja.

Uwaga! Jeżeli chcecie ze swoim zespołem wystąpić w Pokojowej Wiosce Kryszny na tegorocznym 22. Przystanku Woodstock to możecie się zgłaszać, ale tylko do końca marca! Czyli do jutra. Szczegóły znajdziecie na stronie Fundacji VIVA Kultura.

Na koniec bloga Jurek przeczyta bardzo pogodny mail, który przyszedł na fundacyjną skrzynkę - posłuchajcie!