Vlog Jurka

Eliminacje w Pradze już za nami, a przed nami...
11.04.2016

Wieści prosto z Pragi – tym zaczynamy kolejny tydzień. Zespoły Bod Omylu ze Słowacji i Denoi z Czech zwyciężyły w pierwszych zagranicznych Eliminacjach do 22. Przystanku Woodstock. Wystąpią one na Drugiej Scenie 22. Przystanku Woodstock. Obserwujcie naszą stronę, bo lada dzień pojawi się długa relacja z tego wydarzenia! I pamiętajcie, że w najbliższą sobotę widzimy się w klubie "Stary Klasztor" we Wrocławiu na pierwszym półfinale polskich Eliminacji! A przed nami także koncerty w Łodzi i Gdańsku oraz finał Eliminacji w Poznaniu.

Przy okazji Jurek zdradzi kolejny zespół, który wystąpi na 22. Przystanku Woodstock, a będzie to Corruption! Więcej usłyszycie w najbliższym Sie Kręci.

Dziś też przypominamy niezwykły koncert Manu Chao La Ventura, ale na Kręciole znajdziecie też zestawienie najpopularniejszych materiałów wideo w marcu. Jest, co oglądać.

We vlogu pojawi się również zapowiedź kolejnych retransmisji - w tym tygodniu na naszym kanale na YouTube przypomnimy całość spotkania w ASP z Bogusławem Lindą, natomiast w czwartek zapraszamy na koncert zespołu Coma!
 
Będzie również  rozwiązanie konkursu z zeszłego tygodnia i przy okazji Jurek ogłosi nowy! Posłuchajcie, do kogo poleci książka i jakie tym razem jest zadanie konkursowe. Nie będzie łatwo! Odpowiedzi piszcie na adres: [email protected]
 
Na koniec Jurek pokaże kolejne prace, które dotarły do siedziby WOŚP na V Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować”. Pamiętajcie, że pierwszy etap trwa tylko do 15 kwietnia!