Vlog Jurka

Wrocławski półfinał Eliminacji, podglądamy tłoczenie płyty winylowej GrubSona
18.04.2016

Za nami kolejny pracowity weekend - w klubie "Stary Klasztor" we Wrocławiu odbył się pierwszy półfinał Eliminacji do 22. Przystanku Woodstock. Decyzją jurorów do finału Eliminacji przeszły zespoły: Omni Modo, Superhalo, The Snuff,  natomiast kapele: Mademoiselle Carmel i Alcoholica zostały zaproszone na woodstockową Dziką Scenę Lecha!

Jurek zapowie kolejne retransmisje! W tym tygodniu, na naszym kanale na YouTube, przypomnimy całość spotkania w ASP z Leszkiem Możdżerem, natomiast w czwartek zapraszamy na koncert zespołu Furion!

We vlogu podejrzymy również jak w GM Records powstaje płyta winylowa z woodstockowym koncertem GrubSona. Pamiętajcie, że  premiera już 28 kwietnia!

Cały czas przypominamy o 1 % dla WOŚP - w tym roku zebrane środki Fundacja przeznaczy na leczenie w Polsce dzieci z wadami narządu ruchu za pomocą stabilizatorów zewnętrznych, a także na zakup samochodów dla hospicjów dziecięcych.

Na koniec rozwiązanie konkursu z zeszłego tygodnia - posłuchajcie, kto stanie się szczęśliwym posiadaczek książki o zespole Iron Maiden.