Vlog Jurka

Wspomnienie Marii Czubaszek
13.05.2016

Do samego końca rozmowy z nią były pełne humoru - posłuchajcie, jak Jurek wspomina Marię Czubaszek.

Na Kręciole możecie obejrzeć zapis spotkania z Panią Czubaszek, które odbyło się na ASP podczas 20. Przystanku Woodstock. Gorąco polecamy!

Przed nami intensywny weekend - od wczoraj, w Szadowo Młyn, trwa spotkanie liderów Pokojowego Patrolu ze służbami odpowiedzialnymi za zabezpieczenie Przystanku Woodstock. Prosto stamtąd, w sobotę, pomkniemy do Gdańska na ostatni już półfinał Eliminacji do Przystanku Woodstock. Zapraszamy do Klubu “Stary Maneż” od godziny 16:00. Wejście jest bezpłatne. Ta impreza jest wspaniałą okazją do posłuchania muzyki, ale również odwiedzenia naszego stoiska SiemaShop. Znajdziecie na nim płyty winylowe, koszulki z woodstockowymi wzorami oraz absolutną nowość - kolorowanki z fundacyjnymi grafikami. 

A na koniec bloga Jurek opowie o Panu Januszu Radgowskmi, który bierze udział w supermaratonie przez USA „Pacific – Atlantic”. Swoim wózkiem aktywnym ma do pokonania 5007 km. To wyzwanie zadedykował ciężko chorej 2,5 letniej Zuzi Jędrachowicz. Z resztą sami posłuchajcie materiału, który nam wysłał.