Vlog Jurka

Jurek zaprasza na Finał Eliminacji do Przystanku Woodstock
03.06.2016

Jurek zaczyna od najważniejszych wieści - już jutro okaże się, które zespoły z tegorocznych Eliminacji do Przystanku Woodstock wystąpią na Najpiękniejszym Festiwalu Świata - Finał odbędzie się w Centrum Kultury „Zamek” o godz. 16:00 (wydarzenie na Facebooku). Musicie tam być razem z nami! Również tego dnia poznamy wyniki tegorocznego Plebiscytu Złotego Bączka.

Jak co tydzień, zapraszamy Was do Antyradia, gdzie w cyklu „Rockowa Scena Antyradia” - w niedzielę o 20:00 - będziecie mogli przypomnieć sobie koncert LUXTORPEDY z Woodstock 2012!

Dalej Jurek razem z szefem Pokojowego Patrolu wylosują nagrody dla członków „czerwonych koszulek”, którzy w pierwszym terminie zgłosili się na Przystanek Woodstock.

W blogu zobaczycie też najnowsze wzory finałowych koszulek, które lada dzień pojawią się w SiemaShop i usłyszycie nowości dotyczące woodstockowych aukcji.

Będzie też opowieść i kolejnym projekcie, który bardzo wspieramy i również Was do tego namawiamy. Grzegorz Dembiński, fotoreporter i dziennikarz z Poznania postanowił wydać album fotograficznymi ze zdjęciami z 11 edycji Przystanków Woodstock. Więcej znajdziecie tutaj: https://wspieram.to/albumwoodstock