Vlog Jurka

Porady dla Woodstockowiczów - ToiCamp, woodstockowe strefy i wioski
16.06.2016

RADA 5. ToiCamp, woodstockowe strefy i wioski

Pamiętaj, że możesz skorzystać z płatnego pola namiotowego TOI CAMP. Na miejscu jest wewnętrzny punkt gastronomiczny, punkty sanitarne, ochrona, przechowalnia bagażu i place zabaw.  Jest to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które przyjeżdżają na Najpiękniejszy Festiwal Świata z dziećmi.

Jeżeli do Kostrzyna nad Odrą przyjeżdżasz motocyklem, to podobnie jak w poprzednich latach, znajdziesz na terenie Festiwalu Wioskę Motocyklową organizowaną przez Boanerges Poland.

Kolejnym miejscem, bez którego ciężko już sobie wyobrazić życie na festiwalowym polu jest polowy supermarket - LIDL. Na miejscu oprócz jedzenia znajdziecie rzeczy, które mogą okazać się niezbędne w czasie Przystanku Woodstock m. in. śpiwory, namioty, czy karimaty. W tym roku sklep rusza już w poniedziałek od godz. 12.00! A przy LIDLU nie zabraknie również strefy chill out, czyli miejsca relaksu, zabawy i wypoczynku. Sprawdźcie szczegóły: http://www.wosp.org.pl/fundacja/aktualnosci/lidl_na_woodstocku

Na terenie festiwalu znajdziesz też punkty gastronomiczne, strefę sanitarną, pasaż handlowy, bankomaty, a także strefy rozrywki PLAY, RICOCH, Allegro, Lecha i Lubuskiego... a to jeszcze nie wszystko!

A muzycznie dzisiaj posłuchajcie Flogging Molly, czyli zamknięcie 21. Przystanku Woodstock!