Vlog Jurka

Patrol gotowy na Woodstock, weź udział w spotkaniach z zespołami
05.07.2016

Chyba nikomu z Was nie trzeba tłumaczyć, kim są wolontariusze w czerwonych koszulkach. W weekend odbyło się kolejne, bardzo liczne, szkolenie Pokojowego Patrolu - zobaczcie, krótki reportaż! Patrol już jest gotowy, scena się buduje - zaraz przeniesiemy się na Przystanek Woodstock. Przy okazji Jurek zaprasza na swojego Facebooka, gdzie przybliża historie Najpiękniejszego Festiwalu Świata - warto zajrzeć.

Za nami również pierwsza audycja  szefa WOŚP w Antyradio! Słuchaliście?

Śledźcie nasze strony internetowe, bo już niedługo pojawię się informację dotyczące tego, co będziecie mogli wnieść na teren Przystanku Woodstock.

Jurek zaprosi Was również na spotkania z zespołami, które wystąpią na Dużej i Małej Scenie 22. Przystanku Woodstock! Na spotkania z 5 zespołami: Vintage Trouble, The Dead Daisies, Apocalyptica, Tarja Turunen i Living Colour, będą obowiązywać vouchery, które już dziś możecie wygrać w konkursie! Wystarczy na maila [email protected] napisać nam, dlaczego taki voucher powinien trafić właśnie do Ciebie. Koniecznie zaznaczcie, na które spotkanie chcecie pójść!Harmonogram wszystkich spotkań znajdziecie tutaj: http://www.wosp.org.pl/fundacja/aktualnosci/spotkaj_sie_z_zespolami