Vlog Jurka

Rozwiązujemy konkursy i jedziemy na Woodstock!
08.07.2016

Przed nami ostatnie chwile w siedzibie Fundacji  i pędzimy do Kostrzyna nad Odra - sprawdźcie, jakie informacje przygotował dla Was Jurek tuż przed wyjazdem.

Już teraz Jurek zaprasza na poniedziałkową i środową audycje „Zaraz Będzie Ciemno” w Antyradio, które w całości nadawane będą prosto z woodstockowego pola.

Do 13 lipca możecie brać udział w Wirtualnym Woodstocku. Pamiętajcie, że wspierać Woodstock możecie również poprzez zakupy w SiemaShopie! Nasz sklepik polowy rusza już w poniedziałek, a czynny będzie w godzinach 09 -24:00!

Jak co roku będziemy mieć dla Was transmisje woodstockowych koncertów i spotkań. Jeśli nie możecie być z nami - koniecznie je oglądajcie. Szczegóły znajdziecie na stronie www.krecioła.tv

Na koniec - rozwiązania konkursów. Zobaczcie zdjęcia woodstockowych flag, które przyszły na naszego mail - czekamy na więcej - i posłuchajcie, do kogo trafią vouchery na spotkania z artystami! Będą również filmy, który zachwyciły nas najbardziej - wszystkim zwycięzcom gratulujemy!