Vlog Jurka

Finałowe wieści na poniedziałek!
19.12.2016

Jurek zaczyna od zaproszenia na dzisiejszą audycja „Zaraz Będzie Ciemno” i przypomina o najnowszym DVD/CD GrubSona, którego na pewno znajdziecie w SiemaShop, ale i na  aplikacjach muzycznych Spotify i Tidal.

Dalej zaprasza na wystawę fotografii pt. “25 lat grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”  w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie.

Będzie też o Banku Zespołów i kapelach, które usłyszycie w dniu 25. Finału WOŚP pod Pałacem Kultury i Nauki.

Z każdym dniem na Orkiestrowych Aukcjach przybywa wystawionych przedmiotów. Już niedługo na platformie aukcje.wosp.org.pl trafią też przepiękne i wyjątkowe serca wycięte specjalną techniką laserową, które przywiózł Pan Robert - tylko zobaczcie!

Jak co tydzień zapraszamy Was również na retransmisje na Kręcioła.Tv. Tym razem przypomnimy spotkanie z Agnieszką Holland (Woodstock 2014) i koncert Kiril Dzajkovski (Woodstock 2013). Nie możecie tego przegapić!

I na koniec zobaczcie zapowiedz 25. Finału WOŚP na kanałach Grupy TVN - najwięcej informacji będzie można zobaczyć na TVN, TTV, TVN24 oraz platformie Player.pl. Sprawdźcie szczegóły: http://www.wosp.org.pl/final/25-final-wosp/final-w-tvn