Pokojowy Patrol

Szkolenie Pokojowego Patrolu - 24-26.02.2017
28.02.2017

158. Szkolenie Pokojowego Patrolu rozpoczęło kolejny rok szkoleń wolontariuszy w Centrum Wolontariatu Fundacji WOŚP w Szadowie Młyn. W piątek – 24 lutego spotkaliśmy się z grupą 32 uczestników, którzy przyjechali do nas po to, by nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, pracy w zespole oraz dowiedzieć się jak zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom imprez masowych. Krótko mówiąc – po to, aby przygotować się do współpracy z innymi wolontariuszami podczas 23. Przystanku Woodstock.

72 godziny szkolenia minęły bardzo szybko. W jego trakcie odbyły się zajęcia teoretyczne i praktyczne. Nie zabrakło również nocnego egzaminu obfitującego z zaaranżowane sytuacje, w których nasi kursanci musieli się odnaleźć. Wszystkie egzaminy zostały zaliczone i tuż przed wyjazdem mogliśmy wręczyć certyfikaty potwierdzające nowe umiejętności naszych wolontariuszy. Ostatnim zadaniem było zakręcenie globusem, które zapowiada powrót do Szadowa.


Jeżeli chcesz przeżyć swoją przygodę życia, a przy okazji zdobyć cenne umiejętności to nie czekaj. Zgłoś się już dziś. Wszystkie informacje znajdziesz na http://www.wosp.org.pl/pokojowy-patrol/dolacz-do-nas