Finał WOŚP

HUNTER - Aukcja na XXVI Finał WOŚP 2018
08.01.2018

Jak co roku do orkiestrowych aukcji internetowych zaprosiliśmy znane osoby. Zwróciliśmy się ze specjalną prośbą do ludzi z życia publicznego, muzyków, aktorów, sportowców, polityków a także tych, którzy dali się poznać dzięki swojej pracy na rzecz innych, o przekazanie jakiegoś przedmiotu na rzecz 26. Finału WOŚP.

Zespół Hunter wystawił na licytację swój KONCERT W AKUSTYCZNYM WYDANIU

"Kochani!

Od początku istnienia WOŚP uczestniczymy w jej koncertach, aukcjach i wspieramy te bezprecedensowe na skalę światową wydarzenia. One nie tylko RATUJĄ życie ale do tego ŁĄCZĄ a nie dzielą... Dlatego wspieramy całymi swoimi metalowymi sercami!


Tym razem postanowiliśmy jednak zrobić coś zupełnie wyjątkowego.Niniejszym wystawiamy na aukcję... SAMYCH SIEBIE! a konkretnie - PRZYJEDZIEMY NA WŁASNY KOSZT I ZAGRAMY PRYWATNY AKUSTYCZNY SET u tej Pięknej Istoty, która wylicytuje najwięcej :)

Jeśli chcecie coś takiego zobaczyć i usłyszeć w swoim domu, w swoim dużym pokoju czy może sypialni - taka okazja może się już nie zdarzyć.

Wesprzecie w ten sposób potrzebujące dzieciaki, a to właśnie ONE są najważniejsze i to właśnie DLA NICH powędruje KAŻDA złotówka tej aukcji.

Oprócz tego będziecie mieli nas tylko dla i u siebie! W wyjątkowym, akustycznym przybraniu.

Wiemy, wiemy... to kompletne wariactwo :)

Ale tylko wariaci wierzący, że mogą zmienić świat i życie NAPRAWDĘ je zmieniają.
Jeśli należycie do takich ludzi - ZAPRASZAMY DO LICYTACJI: http://aukcje.wosp.org.pl/hunter-koncert-w-akustycznym-wydaniu-i5901379