Pokojowy Patrol

Wiosenne szkolenie "czerwonych koszulek" (24-26.03.2017)
29.03.2017

Za nami 159. szkolenie dla wolontariuszy Pokojowego Patrolu. W miniony weekend (24-26.03.2017 r.) nasze Centrum Wolontariatu gościło 43 uczestników, którzy spotkali się, aby zdobyć nową wiedzę oraz umiejętności i w ten sposób przygotować się do współpracy podczas 23. Przystanku Woodstock.

W piątkowy poranek spotkaliśmy się z nimi w Malborku, gdzie odbyła się pierwsza część szkolenia. Następnym etapem był kilkugodzinny blok zajęć w terenie. Celem ich było zintegrowanie grupy oraz pokazanie jak wielką moc ma praca zespołowa. Wieczór upłynął pod znakiem wykładów z zakresu bezpieczeństwa imprez masowych. Kolejne punkty programu następowały jeden po drugim, tak szybko, że ani się obejrzeliśmy, a nadszedł czas wręczenia certyfikatów i wyjazdu do domów.

My już czekamy na spotkanie z naszymi nowymi wolontariuszami podczas Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Jeśli podobnie jak Oni – chcesz przeżyć swoją przygodę życia to zapraszamy Cię na nasze najbliższe szkolenie, które odbędzie się 28-30 kwietnia. Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://www.wosp.org.pl/pokojowy-patrol