Pokojowy Patrol

Majowe szkolenie "czerwonych koszulek"!
30.05.2017

23. Przystanek Woodstock coraz bliżej – za nami kolejne szkolenie wolontariuszy Pokojowego Patrolu. W naszym Centrum Wolontariatu w Szadowie – Młyn spotkaliśmy się z grupą 37 osób chcących pomóc nam w organizacji Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Ekipa była bardzo zróżnicowana – przyjechały do nas osoby związane z ratownictwem oraz takie, dla których były to pierwsze tego typu doświadczenia. Czas szkolenia poświęciliśmy na naukę pierwszej pomocy oraz równie ważnej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa imprez masowych. Równolegle – wszystkie zadania przygotowane przez instruktorów mobilizowały uczestników do pracy zespołowej, która doskonale sprawdza się w realiach Przystanku Woodstock.

Szkolenie zakończyło się w niedzielne przedpołudnie gdy z ogromną satysfakcją wręczyliśmy wszystkim uczestnikom certyfikaty potwierdzające ukończenie naszego szkolenia.  Nasza ekipa znów się powiększyła!

Przed nami jeszcze 2 szkolenia – już dziś zapraszamy do Centrum Wolontariatu Fundacji WOŚP. Spotkajmy się w dniach 30.06 – 2.07 lub 21 – 23.07. Nie zwlekaj – zostań wolontariuszem i działaj na 23. Przystanku Woodstock!