Vlog Jurka

Festiwalowe wieści i gitara z podpisem Slasha
22.06.2017

Na początek Jurek zapowiada spotkanie liderów, które odbędzie się już w najbliższy weekend w Szadowo - Młyn.

Dalej namawia Was, żebyście na festiwal przyjeżdzali pociągami - Przewozy Regionalne uruchomią około 80 dodatkowych składów musicREGIO -  więcej informacji znajdziecie na: http://woodstockfestival.pl/

Na teren festiwalu wraca autobus do poboru krwi,  a artykuł, o którym mówi Jurek, przeczytacie tutaj: http://www.rp.pl/Spoleczenstwo/306219883-Niepewny-zastrzyk-krwi-od-uczestnikow-Przystanku-Woodstock.html#ap-1

Dziś na Kręciole dużo nowych materiałów do obejrzenia, m.in: wywiad i fragment koncertu Nocnego Kochanka z Eliminacji, relacja ze zlotu sztabów zagranicznych w Brukseli, a o 18:00 puścimy retransmisje koncertu Hunter „Projekt Metal” z 19. Przystanku Woodstock.

W blogu, Prezes Fundacji WOŚP powie również o wakacyjnym dodatku do czasopisma „Twoje dziecko”, Waszych mailach oraz listach i wczorajszym poście na Facebooku skierowanym do pana Prezesa Kurskiego. Przeczytacie go TUTAJ.

A na końcu posłuchajcie niesamowitej historii gitary pomalowanej przez Szymona Chwalisza, którą można będzie zdobyć na Aukcji WOŚP.