Vlog Jurka

Eliminacje do XVII Przystanku Woodstock, Olsztyn
03.06.2011

Piątkowy blog Jurka Owsiaka, w którym zobaczycie relacje z olsztyńskiego półfinału Eliminacji do XVII Przystanku Woodstock.

 

Olsztyński Półfinał Eliminacji do Przystanku Woodstock za nami! Tym razem nie obyło bez niespodzianek – jury zdecydowało, że do Finału konkursu przejdą aż trzy zespoły!

W olsztyńskim klubie Pinezka o występ w finale Eliminacji walczyły: Panta Koina, Cochise, Corruption, Kalosz Laszlo, Made Of Hate, Toxic Bonkers, Testor, Raggamoova oraz Łydka Grubasa. Przed koncertami mówiło się, że to „grupa śmierci” tegorocznej edycji Eliminacji. I faktycznie tak było. Zespoły dały z siebie wszystko, pozostawiając jurorów z nie lada zadaniem. Kto ma przejść dalej?

- Długo obradowaliśmy – mówi Gosia Kaczmarek, prezes Fabryki Zespołów – poziom zespołów, które zagrały w Olsztynie był bardzo wysoki, to był naprawdę dobry koncert i cieszymy się, że mogliśmy zobaczyć i ocenić całą tę dziewiątkę na żywo – dodaje.

Przed ogłoszeniem wyników, jurorzy zaapelowali do wszystkich zespołów, zarówno tych ubiegających się o koncert na Woodstock, jak i tych grających przeglądy w całej Polsce o to, by w parze z dobrą jakością granej przez nich muzyki szła również spójność wizerunku.

W końcu nadszedł ten moment – Jurek Owsiak i Gosia Kaczmarek ogłosili zwycięzców. A było ich...aż trzech! Do Finału Eliminacji do Przystanku Woodstock z olsztyńskiej części Półfinałów przechodzą: Łydka Grubasa, Corruption oraz Cochise! Gratulujemy.

Materiał archiwalny